Феновете на Atlético-MG взривиха отношението на Ел Турко след победата в Минейро

Кредит: Disclosure / Атлетико

Атлетико победи Демократа с 1-0 в мач, игран тази събота в Governador Valadares, за 10-ия кръг на Campeonato Mineiro. С гол на Начо Фернандес, в 40′ минути на второто полувреме, Гало печели още един и стреля към лидерството в надпреварата.

– Добре воден мач, играхме добре от моя гледна точка. Имахме възможности, Атлетико също. Мачът до известна степен се водеше по определен начин. Не знам дали съдийството е под натиск от други мачове. Офертата там (от вратата на Атлетико) беше фаулирана. И реферът не отбеляза. Какво вреди на работната ни седмица – оплаква се Габриел, защитници на екипа, който е собственик на къщата.

Въпреки резултата, феновете на Atlétco бяха в беда по време и след мача. Основното оплакване на атлетиците се дължи на избора на Ел Турко Мохамед, който не даде толкова възможности на Гийерме Кастильо, Калебе, Отавио и други.

Това не е първият път, когато Антонио Мохамед ядоса феновете. Преди това исканията бяха за Савиньо, бижу на базата и малко използван. Момчето обаче вече напуска клуба.

Вижте как протече реакцията

Победата накара Атлетико да достигне 25 точки, като се изолира още повече в края на таблицата. С осем победи, 15 гола до края и 20 гола в полза

В последния кръг от първата фаза на Минейро Гало ще се изправи срещу Калденсе в Минейрао в събота от 16:30 (GMT). Democrata GV отива в Патос де Минас, където се изправя срещу URT, в същия ден и час.

Технически лист: Демократа срещу Атлетико-МГ

място: Стадион José Mammoud Abbas, в Governador Valadares (MG)
Дата: 12 март 2022 г., събота
време: в 16:30 (от Бразилия)
Рефер: Винисиус Гомес до Амарал
асистенти: Луис Антонио Барбоса и Дъглас Алмейда Коста